×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników czworonogów na kolejną odsłonę ogniska Fundacji Ogon. Impreza odbędzie się 25 maja na psiej plaży nieopodal Hotelu Baltic Plaza. Wystarczy ze sobą zabrać swojego pupila, małe co nieco na ognisko oraz dobry humor.
Wolontariusze zapewniają miski z wodą dla pupili, kije na kiełbaski oraz poczęstunek wspólnie z kołobrzeską firmą Navi-Glob. Nie zabraknie czegoś  bezmięsnego dla wegetarian. Do tego będą również sosy, pieczywo, słodkie przekąski i napoje. 

Właściciele psów dostaną upominki. Czekają na nich również konkursy z nagrodami. Podczas ogniska będzie także prowadzona zbiórka pieniędzy na Fundację “Ogon Do Góry”. Początek wspólnej zabawy zaplanowano na godz.15.30


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl