×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Przed nami kolejna odsłona akcji Moto Serce. Coroczna zbiórka krwi  pod patronatem Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych odbędzie się w Kołobrzegu tym razem 18 maja. Podobnie jak w ubiegłym roku, za sprawą Klubu Motocyklowego Voyager wszyscy wielbiciele jednośladów  spotkają się na Skwerze Pionierów. Organizatorzy dla wszystkich przygotowali  szereg atrakcji w tym koncerty, atrakcje dla najmłodszych , pokaz ratownictwa, symulator zderzeniowy i wiele innych.

Podczas akcji zostanie przeprowadzona również  zbiórka pieniędzy dla Jasia Zamilskiego.  Za symboliczne 5 zł będzie można nabyć losy na wspaniałe nagrody, np.: pobyty w apartamentach, hotelach, obiady, kolacje i desery, kawę, zabiegi kosmetyczne, masaże, vouchery na basen, fitness, siłownię, zabawki, lody, sesje fotograficzne, wejściówki na wesołe miasteczko oraz karnety zniżkowe.

Po zakończeniu sprzedaży losów między godziną 16.00 a 17.00 planowane jest losowanie nagrody głównej spośród zakupionych podczas akcji losów, którą jest dwudniowy pobyt dla całej rodziny w apartamentach w całej Polsce, ufundowany przez jednego ze sponsorów, oraz motocykla dla osób które oddały krew na akcję MOTOSERCE.


Akcja Motoserce  swoim zasięgiem obejmuję zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Jest imprezą rokroczną i z całą pewnością rosnącą w siłę. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas kliku lat akcji Motoserce  udało się zebrać ponad 50 tys. litrów krwi! Tegoroczna akcja organizowana jest w blisko 50 polskich miastach.


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl