×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
51-letni mieszkaniec Rybnika został zatrzymany za znieważenie kołobrzeskich funkcjonariuszy w trakcie prowadzonej interwencji. Za swój czyn trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu chwilę po tym jak policjanci z kołobrzeskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że w jednym z hoteli w Ustroniu Morskim awanturuje się mężczyzna. Przybyły na miejsce patrol zastał 51-letniego mieszkańca Rybnika. Jak wynikało z ustaleń przed ich przybyciem mężczyzna był agresywny  w stosunku do personelu hotelu oraz groził im pozbawieniem życia.

Mundurowi natychmiast podjęli czynności podczas, których mężczyzna używał wobec nich słów powszechnie uznawanych za wulgarne, czym znieważył interweniujących mundurowych. Dodatkowo opluł policjantów. Agresywny 51-latek został zatrzymany przewieziony do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów m.in. znieważenia funkcjonariuszy i lekarza dyżurującego w kołobrzeskim szpitalu, a także gróźb. Sąd zastosował wobec 51-latka tymczasowy areszt. Za powyższe czyny kodeks karny przewiduję dla sprawcy karę do 3 lat pozbawienia wolności.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA