×

Po ubiegłorocznym sukcesie działacze Klubu Tenisa Stołowego Kołobrzeg postanowili pójść za ciosem i zorganizowali III Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego o mistrzostwo Kołobrzegu. W miniona niedzielę kołobrzeska Hala Milenium została opanowana przez pingpongistów z całej Polski.

W kilku kategoriach wiekowych rywalizowało ponad 70 zawodników. Mecze były rozgrywane aż na 16 stołach. Jak oceniają pomysłodawcy turnieju poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Nie zabrakło emocji, sportowej rywalizacji i zabawy. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach ufundowano nagrody oraz pamiątkowe puchary.

W tym roku oprócz rywalizacji sportowej impreza miała również wymiar charytatywny. Podczas jej trwania zbierano pieniądze dla 1,5 rocznego Filipa - synka zawodniczki KTS Kołobrzeg - Agnieszki Friedrich, który uległ wypadkowi w domu i został mocno poparzony. Jak informują organizatorzy udało się zebrać łącznie 3167,49 zł.