×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W najbliższy weekend na kołobrzeskich kortach tenisowych zaplanowano Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. To będzie XII edycja tej imprezy, która na stałe wpisała się w letni kalendarz kołobrzeskich wydarzeń. W tegorocznych zawodach swój udział zapowiedziały  gwiazdy filmowe oraz artyści tacy jak Tomasz Sztockinger, Tomasz Sobczak, Wojciech Dąbrowski, Henryk Sawka, oraz Urszula Dudziak. Tenisiści walczyć będą o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Oprócz "vipów" zagrają również funkcjonariusze policji, sędziowie i prokuratorzy.

Uczestnicy turnieju połączą dobrą zabawę z pomocą dla rodzin po nieżyjących kolegach. Oprócz zmagań sportowych odbędą się również licytację przedmiotów na rzecz dzieci po poległych policjantach. Imprezie w sobotę będzie towarzyszył piknik połączony z pokazem sprzętu policyjnego (motocykl, radiowóz, symulator jazdy motocyklem, alkgogle, narkgogle, patrol konny). Stoisko profilaktyczne wraz z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wodnym). Cały dochód z imprezy trafi na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Początek rywalizacji w piątek 14 czerwca o godz.17.00. gdzie na kortachz ostanie rozegrany turniej rotacyjny par deblowych.


Program turnieju:

    14 czerwca - piątek
        17.00 Otwarcie turnieju na kortach przy ul. Sikorskiego 1
        17.30 Turniej rotacyjny par deblowych oraz mikstów

    15 czerwca - sobota
        10.30 Kontynuacja gier par deblowych i mikstów
        11.00 Piknik połączony z pokazem sprzętu policyjnego (motocykl, radiowóz, symulator jazdy motocyklem, alkgogle, narkgogle, patrol konny). Stoisko profilaktyczne wraz z materiałami dotyczącymi bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wodnym)
        16.00 Przemarsz promenadą Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Głównej Policji
        16.40 Zakończenie turnieju przy udziale Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Głównej Policji

    16 czerwca - niedziela
        10.00 Msza św. w intencji Poległych Policjantów w katedrze przy ul. Mariackiej 5
        11.30 Turniej pocieszenia (8 par).

Komentarze  
+1 #1 lol 2019-06-14 20:19
żenada...but z Wami....

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

Targi