×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ekipa stacji TVN pojawi się w Kołobrzegu już w najbliższy piątek. Przez blisko trzy dni na plaży centralnej w okolicach mola dla wszystkich urlopowiczów oraz mieszkańców naszego miasta będzie czekać szereg atrakcji.

 Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki,  pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Dla dzieci stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach.

Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio „Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV w „Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – letniego klimatu!.

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: DAX, Volkswagen z programem „Mali ratownicy”, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.

HARMONOGRAM IMPREZY – PROJEKT PLAŻA 2019 (plaża Centralna).

09:00 – 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA
(piątek, sobota, niedziela)
09:00 – 17:00 AKTYWNA PLAŻA – KONKURSY Z NAGRODAMI / ROZGRYWKI
SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje, zumba
09:00 – 17:00 KIDS CLUB
strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.
12:00 – 15:00 GWIAZDY TVN
rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny, autografy
21:00 – 23:30 KINO PLENEROWE
(piątek, sobota)

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA