×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wyobraź sobie świeży powiew wiatru, zapach morskiej bryzy połączony z zapachem frytek, promieniami słońca i... światowymi hitami muzyki znanej z festiwali takich jak Tomorrowland, czy Ultra Music Festival.

BALTIC BEACH PARTY to całkowicie świeże wydarzenie słonecznego Kołobrzegu, stawiające na promocję polskich marek oraz wysokie doświadczenie klubowych artystów kojarzonych na polskiej i zagranicznej mapie imprezowej.  

Piękności w bikini, palmy, drinki z parasolką i niezapomniane imprezy - to, co wszyscy kochamy najbardziej w okresie letnim. Festiwal będzie trwał dwa dni, 3 i 4 sierpnia, wystąpi na nim 17 artystów z całej Polski, między innymi SKYTECH znany na całym świecie z niesamowitych produkcji oraz występów, popularny DJ i organizator niesamowitych wydarzeń - THOMAS CLOUD, międzynarodowy DJ i dwukrotny uczestnik Ultra Europe - VEROSSI, GREG GOLD i TATTONE, czyli utalentowani producenci utworów granych w telewizji 4FUN, znany w całej Polsce MATT5KI, legendarny SASHA DUBROVSKY i inni.

Bilety można nabyć u w lokalnym punkcie sprzedaży "Bad Boys" ul. Zwycięzców 2u, 78-100 Kołobrzeg (obok Hotelu Skanpol) w cenie 35zł, a także u promotorów imprezy, podanych na stronie wydarzenia. W trakcie trwania Baltic Beach Party, bilety do nabycia w cenie 45zł na terenie wejścia.

W trosce o lokalne zwierzęta, w tym także naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół, organizatorzy postanowili zrezygnować z pokazu pirotechnicznego. Zamiast fajerwerków, zaprezentowany będzie przestrzenny pokaz laserowy.

Zarezerwuj swój czas i stwórzmy wspólnie wspaniały festiwal muzyki elektronicznej!

DO ZOBACZENIA JUŻ 3 SIERPNIA!