×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Funkcjonariusze KPP Kołobrzeg odzyskali rower w okolicy dworca kolejowego chwilę po tym jak zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę na rowerze. Rowerzysta znany im był z tego, iż był notowany za liczne kradzieże na terenie miasta. Podejrzany na widok patrolu,zaczął oddalać się w przeciwnym kierunku.

Mundurowi szybko zatrzymali i wylegitymowali rowerzystę. Rozpytany na okoliczność pochodzenia jednośladu wyjaśnił, że rower zabrał dzień wcześniej spod kiosku w rejonie dworca PKP. Jednoślad  został sprawdzony w Policyjnym systemie i nie figurował jako utracony. Nikt nie zgłosił również jego kradzieży.

W związku z powyższym Policjanci mając podejrzenia co do zeznań mężczyzny,  proszą właściciela jednośladu który widnieje na zdjęciu o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego 20. Kontakt telefoniczny w sprawie do Dyżurnego jednostki pod numerem telefonu 94 35 33 512
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl