×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Swoistej analizy „obozu pani prezydent" dokonał na swojej środowej konferencji Jacek Woźniak. Przewodniczący uznał zachowanie Anny Mieczkowskiej i jej zastępczyni Ewy Pełechatej za „agresywne" oraz zapowiedział swoją stanowcze reakcję (zamknięcie sesji czy wyprowadzenie osoby z sali – dop.red.) na podobne sytuacje w przyszłości. Poszło o wymianę zdań między obiema urzędniczkami a radną Izabelą Zielińską na ostatniej sesji Rady Miasta. Przewodniczący zaapelował wówczas do Ewy Pełechatej aby „nie pyskowała". Taka reakcja wzbudziła sprzeciw obu prezydentek.

 

Woźniak podkreślał na swojej konferencji, że wiceprezydent „prowokuje" radnych nie tylko tym co mówi, ale również swoim zachowaniem i „słynną mimiką". Pytany przez dziennikarzy czy sam nie czuje się odpowiedzialny za eskalowanie konfliktowych sytuacji podczas sesji, przewodniczący odparł, że w tej konkretnej sytuacji „zareagował w sposób właściwy do okoliczności". Dziennikarze pytali również lidera Obywatelskiego Kołobrzegu czy nie czuje potrzeby przeproszenia mieszkańców za niepotrzebne emocje i konflikty do których dochodzi podczas sesji Rady Miasta.

Całość konferencji w naszym materiale video.
Komentarze  
+2 #1 czika26 2019-08-04 03:39
NIESZCZĘŚCIE -- z tej pani prezydent . Jednak blondi to blondi i nic nie zrobisz . Trzeba przetrzymać .
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl