×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu podsumowała pierwszy miesiąc wakacji. Statystyki nie są zadowalające. Od początku lipca na drogach powiatu kołobrzeskiego doszło do 12 wypadków drogowych, w których 3 osoby poniosły śmierć. Policjanci odnotowali 200 kolizji drogowych i zatrzymali 35 kierujących na podwójnym gazie lub po zażyciu środków działających podobnie do alkoholu.

Do najtragiczniejszego w skutkach wypadku doszło na DK11 w miejscowości Gwizd. Tam kierujący pojazdem marki Alfa Romeo z niewyjaśnionych na chwile obecną przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia pasażerka oraz kierowca ponieśli śmierć na miejscu.


„Rekordzista” miesiąca na DK6 w miejscowości Leszczyn , któremu zatrzymano prawo jazdy przekroczył dopuszczalną prędkość o 105 km/h.


Pomimo nieustannych apeli oraz szeroko prowadzonych działań profilaktycznych zatrzymano 35 kierujących pod wpływem alkoholu lub środków podobnie działających.


- Za nami pierwszy miesiąc wakacji zadbajmy wszyscy o bezpieczeństwo na drogach, aby te wolne od codziennych obowiązków dni minęły bez stresu i negatywnych konsekwencji - mówi rzecznik prasowy KPP Kołobrzeg, Tomasz Kwaśnik. - Warto przypomnieć sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa już tera - dodaje na koniec T. Kwaśnik.Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl