×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Informację o zaskakujących roszadach na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości podało dzisiaj Polskie Radio Koszalin. Według PRK, dotychczasowy lider listy, wiceminister Paweł Szefernaker będzie kandydował z drugiej pozycji – „jedynką” ma być Czesław Hoc, były europoseł z Kołobrzegu.

Sam Hoc dotychczas informował opinię publiczną, że zamierza kandydować do senatu. Jak podaje jednak Radio Koszalin, do zmiany decyzji w tej sprawie, miało dojść po sobotnim pikniku w Dygowie. Na spotkaniu Szefernakera i Hoca z Jarosławem Kaczyńskim ustalono, że lista tej partii w naszym okręgu będzie wyglądała inaczej. Według informacji PRK „uznano, że takie (nowe-dop.red.) zestawienie kandydatów zwiększy szanse PiS na zdobycie kolejnego mandatu w okręgu”
Komentarze  
+36 #1 Stoned 2019-08-04 12:30
Koło gospodyń wiejskich postawi krzyżyk obojętnie na jakiej liście i miejscu na pana Czesława, my nie jeden piknik co kilka lat to za mało. Niech pan wraca do szpitala, najlepiej jako lekarz, ordynator i dyrektor w jednej osobie i pokaże tym wszystkim jak zarządzać. Kasa lepsza niż tam w sejmie czy senacie, powietrze czystsze i rodzina na miejscu, o szacunku obywateli to nawet nie wspomnę.
Cytować
+18 #2 Josef Schley 2019-08-04 16:39
Lekarz -polityk? Niech zostanie lepiej dalej w tej w polityce, bo mniej szkód ludziom wtedy wyrządzi.On nie ma aktualnej wiedzy praktycznej jako lekarz, a jego dotychczasowe praktyki w szpitalu to fikcja.
Cytować
+15 #3 Stoned 2019-08-04 17:35
Cytuję Josef Schley:
Lekarz -polityk? Niech zostanie lepiej dalej w tej w polityce, bo mniej szkód ludziom wtedy wyrządzi.On nie ma aktualnej wiedzy praktycznej jako lekarz, a jego dotychczasowe praktyki w szpitalu to fikcja.

Czyli co za darmo pieniądze podatników brać ? Politykiem w PE był na jednym z ostatnich miejsc z aktywności itp. w naszym parlamencie też się nie wykazał. Niech uzdrawia nasz szpital, niech pokaże jak wyprowadzić go na prostą, sprowadzi lekarzy i personel, wszystkich dobrze wynagrodzi. Niech znajdzie receptę na chory system zdrowia tu, a potem na ministra! Obojętnie jakiego...
Cytować
+13 #4 Josef Schley 2019-08-04 18:25
Rezepta niby na co? Na stan agonalny?W tym przypadku podaje się pacjentowi środki na zwiotczenie.On może jedynie powalczyć o poprawienie stanu sanitarnego miasta biznesowego, zwanego niegdyś kurortem.Może jakaś woda mineralna Doktora Hoca zalecana na choroby endykrynologiczne, albo płyn na owady, proszek na szczury jego receptury.To uzdrowi to parauzdrowisko.Dobrym pomysłem wydaje się np. utworzenie stacji odtruwania po sunrise, tam mógłby pokazać, co jako fachowiec potrafi pod chwytliwym sloganem "Tylko z Hocem szybko usuniesz swoje niemoce".
Cytować
+10 #5 Stoned 2019-08-04 19:01
Płyn na NiemoC - PowerHoc
Woda 100% mokra z odwiertu CZESIO
:lol:
Cytować
+8 #6 Josef Schley 2019-08-04 19:23
Cytuję Stoned:
Płyn na NiemoC - PowerHoc
Woda 100% mokra z odwiertu CZESIO
:lol:

No to u Czesi opada szczęka jak to czyta.Jego ulubiony serial to był zawsze jeszcze za PRL-u "Niemocnice na krainie miesta", czyli szpital na peryferiach w wersji czeskiej oczywiście.Nawet identyfikował się wtedy z jednym z lekarzy tego zapomnianego szpitala.Teraz udaje,że nikt nic nie wie, czyli znowu czeski film.No i do Czech Czesio często jedzie, bo to teren wybitnie górzysty i prezesa szybko można wykończyć zdrowotnie, a aspiracje na to stanowisko ma i brak mu konkurencji.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl