×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Naturalną koleją rzeczy wśród kandydatów do senatu z list Prawa i Sprawiedliwości pojawia się nazwisko Henryka Carewicza. - Partia prowadzi jeszcze rozmowy z dwójką innych, znanych polityków z naszego województwa - mówi sam zainteresowany.

Carewicz, członek zarządu lokalnych struktur PiS-u, miał, według wcześniejszych ustaleń, kandydować do sejmu. Po ogłoszonych kilka dni temu zmianach, „jedynką" do parlamentu będzie jednak były europoseł Czesław Hoc. W związku z tym, to najprawdopodobniej właśnie kołobrzeski przedsiębiorca otrzyma błogosławieństwo partii jako kandydat na senatora. - Na razie mogę potwierdzić, że jestem jednym z kandydatów. Partia prowadzi natomiast jeszcze rozmowy z dwójką znanych polityków z naszego województwa – mówi Carewicz. Decyzja w tej sprawie zapadnie w ciągu najbliższego tygodnia.


Również inne partie trzymają swoich wyborców w niepewności. Z dużym prawdopodobieństwem, kandydatem PO do senatu będzie Janusz Gromek. Wciąż jednak są to informacje nieoficjalne.
Komentarze  
+22 #1 Stoned 2019-08-06 14:33
Hoc po wyniku euro na senatora nie miał szans, na otarcie łez dostał miejsce na liście do sejmu - wynik jak w euro może wystarczy by się dostać.
Na festynie przedstawiono pana Henryka prezesowi...
Prezes JK do Czesława: a kto tam tak skacze i krzyczy?
Cz: to nasz dzielny waleczny lokalny działacz
JK: a jakie on ma zasługi i osiągnięcia?
Cz: yyyy noo tego...
JK: to zrobimy tak, ty na sejm a on do senatu
Cz: ale jak to przecież ja miałem ...
JK: cicho! On niech się cieszy to wielki zaszczyt otrzymać możliwość bycia kandydatem na listę do sejmu, no i nasza ławka jest krótka...
JK: nawet jak go wystawimy to zbierze kilka głosów tu lokalnie i tyle, naszym prawdziwym kandydatom nie zaszkodzi
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl