×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego podczas minionego weekendu na terenie Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na osiedlu Ogrody.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu odebrał zgłoszenie o leżącej na klatce schodowej osobie. Skierowany na miejsce patrol obudził mężczyznę któremu to się nie spodobało. Zaczął być agresywny i wykrzykiwać wulgaryzmy. Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia i nie chciał się uspokoić. Dodatkowo policjanci dokonali sprawdzenia bagażu mężczyzny ujawniając woreczek z zawartością suszu roślinnego.

Badanie wykonane w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad 27 gramów. W związku z powyższym zatrzymany 33-latek został osadzony w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji .Zgodnie z art.62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyznę zwolniono.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA