×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zarząd Powiatu w Kołobrzegu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, przekazuje do konsultacji społecznych, zgodnie z art. 5 a Ustawy z dnia 23.04.2003 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, projekt Programu Współpracy Powiatu Kołobrzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 rok.

W ramach konsultacji społecznych:
- pragniemy poznać opinie organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego poprzez umieszczenie na stronie internetowej projektu Programu współpracy Powiatu Kołobrzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok - w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Konsultacje społeczne, na stronie www.powiat.kolobrzeg.pl oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Starostwa, pl. Ratuszowy 1.

Zainteresowani mieszkańcy i organizacje pozarządowe mogą składać swoje uwagi dotyczące programu za pomocą załączonego formularza:
- bezpośrednio na adres poczty elektronicznej pracownika prowadzącego konsultacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w formie papierowej w Wydziale Organizacji i Spraw Społecznych (pok. nr 7) Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu, Plac Ratuszowy 1.

Termin konsultacji:
- od 12 sierpnia do 13 września 2019 r.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA