×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W środę przed poludbiem na Dzwirzynskiej plaży utonął 52-letni turysta z Kutna.

Wszystko działo się w okolicy zejścia, na wysokości ulicy Sportowej na niestrzeżonym odcinku plaży. Mężczyzny pomimo udzielonej pomocy nie udało się uratować.

Około godziny później, kilkaset metrów dalej kłopoty w wodzie miał inny mężczyzna. Prawdopodobnie około 50-letniego plażowicza zniosło na falochorny.

Mężczyznę wyciągnięto na brzeg i wezwano karetkę. Miał poranione nogi. Uważajcie, nawet przy białej fladze w wodzie należy zachować szczególną ostrożność. W trakcie morskich kąpieli wybieracie odcinki kąpieliska strzeżone przez ratowników.
Komentarze  
+23 #1 bart 2019-08-14 13:25
Morze to nie basen.
Pogoda i warunki szybko moga sie zmienic jak w gorach.
Pokora, rozwaga i czujnosc powinny cechowac kazdego kapiacego.
Cytować
+14 #2 bart 2019-08-14 13:42
Po to jest system flag aby ostrzegac przed niebezpieczenstwem i zagrozeniem zycia z powodu zlych warunkow. Czerwona flaga to calkowity zakaz kapieli.
Cytować
+11 #3 bart 2019-08-14 13:46
Jak nie ma plazy strzezonej to kapmy sie w bezpiecznym miejscu w dobrych warunkach z rozwaga i pokora. Z dala od falochronow, ostrog, budowli, blisko brzegu, w wodzie po pas plywajac wzdluz brzegu w grupie. Dzieci wylacznie pod opieka doroslych. Uwaga na sprzet plywajacy moze byc pulapka jak zniesie na falochron lub w glab morza.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl