×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie trzy dni a pięć potrwa remont odcinka ulicy Wylotowej od skrzyżowania z Jedności Narodowej do Bałtyckiej. Od poniedziałku prowadzone są tam pracę związane z remontem istniejącej nawierzchni.
Ulica została całkowicie wyłączone z ruchu. Prace budowlane na tym odcinku miały się zakończyć 21 sierpnia o godz.19.00, jednak jak poinformował generalny wykonawca prac tak się nie stanie. W specjalnym komunikacie od PBDI S.A czytamy, ze w związku z nieprzewidzianymi pracami ulica Wylotowa będzie zamknięta do najbliższego piątku 23 sierpnia. Samochody już po nowej nawierzchni powinny przejechać już około godz.19.00.


Przypomnijmy: Remont ulicy wylotowej rozpoczął się 22 lipca. W ramach tego przedsięwzięcia wykonane zostaną prace: od skrzyżowania z ul. Wczasową do skrzyżowania z ul. Jedności Narodowej - przebudowa istniejącej nawierzchni jezdni, skrzyżowań, zjazdów do posesji oraz wykonanie nawierzchni chodników, miejsc parkingowych oraz zatoki autobusowej oraz od skrzyżowania z ul. Jedności Narodowej do skrzyżowania z ul. Bałtycką przebudową objęta zostanie jedynie jezdnia drogi powiatowej oraz obręb skrzyżowania ul. Jedności Narodowej z ul. Wylotową.


Jak wynika ze specyfikacji przetargowej zakończenie prac budowlanych zaplanowano najpóźniej do połowy listopada br. Całkowity koszt inwestycji opiewa na kwotę 3.757.048,81 zł brutto
Komentarze  
+8 #1 Fred 2019-08-21 16:25
Zamknęli tą ulicę w sezonie by nie musieć potem pracować w grudniu przy +10 stopniach :)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl