×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
FIRMA FOODMARK POLAND ZATRUDNI PRACOWNIKÓW PRODUKCJI ORAZ OPERATORÓW MASZYN I URZĄDZEŃ W PRZETWÓRSTWIE RYB.GWARANTUJEMY:

DOFINANSOWANIE DO KOSZTÓW TRANSPORTU ORAZ ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
BĘDZIESZ MIAŁ MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTRWAŁEJ WSPÓŁPRACY Z GWARANCJĄ NA DALSZY ROZWÓJ
OTRZYMASZ UMOWĘ O PRACĘ
WYNAGRODZENIE WPŁYNIE NA TWOJE KONTO ZAWSZE NA CZAS
ZDOBĘDZIESZ CENNE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
ZDOBĘDZIESZ NOWE UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA


WYMAGANA KSIĄŻECZKA ZDROWIA.KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE FIRMY PRZY UL. BAŁTYCKIEJ 29 W GODZ. OD 10.00 DO 16.00 LUB TELEFONICZNIE 94 351 12 70.Administratorem danych osobowych jest Foodmark Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bałtycka 29, 78-100 Kołobrzeg. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Więcej informacji na temat przysługujących prawach oraz sposobach przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod wyżej wskazanym adresem.
Komentarze  
+7 #1 Wielki_Szu 2019-08-27 12:41
Hahaha zawsze mnie śmieszy jak ktoś pisze, ze wynagrodzenie będzie na czas. Skoro tak piszą, to nie zawsze było to takie oczywiste. Po drugie to czemu nie ma podanych zarobków? To jakaś tajemnica?
Cytować
-6 #2 Spocony Grubas 2019-08-28 13:16
Szu. Chcesz zarabiać, to na pewno nie w pisowskiej Polsce. Tu masz merdać ogonem że szczęścia, że najniższa krajowa zeszła na czas. Chory kraj.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl