×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzescy policjanci zatrzymali 21-latka, który jechał samochodem pod wpływem narkotyków. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Teraz odpowie m.in za nie zatrzymanie się do kontroli. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko działo się w sobotnie popołudnie. Policjanci patrolujący rejon ulicy Koszalińskiej, zauważyli pojazd marki Daewoo, którego kierowca zaczął zachowywać się dość podejrzanie. swoim samochodem zaczął popełniać wykroczenie drogowe nie stosując się do znaków poziomych. Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli, jednak kierujący na sygnały funkcjonariuszy nie reagował i zaczął uciekać.


Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Kierowca wjechał w ulicę Grochowską i w trakcie jazdy wyskoczył z samochodu. Mężczyzna zaczął uciekać pieszo. Policjanci widząc to podjęli pościg i po chwili go zatrzymali. Jak okazało 21- latek był pod wpływem amfetaminy co wykazał narkotest. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo Samochód którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych.


Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut niewykonanie poleceń zatrzymania pojazdu mechanicznego. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl