×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Robert Kołodziejczyk, jeszcze do niedawna sekretarz powiatowych struktur PSL, złożył do Rady Miasta skargę na działania prezydent. Samorządowiec zapowiedział takie działania na konferencji przed kilkoma tygodniami.

Skarga dotyczy czterech spraw, w każdej, według autora pisma, doszło do przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez prezydent. Pierwsza z nich odnosi się do stref płatnego parkowania w mieście (niewłaściwego poboru tej opłaty – wg autora dop.red.) , druga wydzierżawienia parkingu przy amfiteatrze, do którego doszło w trybie bezprzetargowym (przypomnijmy; prezydent ostatecznie zrezygnowała oddania miejsca na rzecz spółki Futerein sp.o.o.). W trzecie sprawie, Kołodziejczyk zarzuca prezydent Mieczkowskiej, „niedopełnienie obowiązków w zakresie podpisania umowy na pobór w drodze inksasa opłaty uzdrowiskowej od uczestników festiwalu Sunrise", a w ostatniej, przekroczenie uprawnień w zakresie udostępnienia darmowego transportu dla uczestników tego festiwalu.


Kołodziejczyk zapowiedział wniesienie takiej skargi już kilka tygodni temu, podczas konferencji dla mediów. Według działacza, miastem rządzi „grupa trzymająca władzę", a usunięcie z funkcji sekretarza PSL, samorządowiec tłumaczył faktem „ujawnienia sprawy parkingu przy amfiteatrze".
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl