×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wszyscy dobrze znamy polskie porzekadło, że jak jest coś do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego. Sprawdź nasze najnowsze zajęcia, a schowasz ten stereotyp do lamusa!

Przygotowaliśmy coś iDealnie wzmacniającego core i całe ciało, stabilizującego, relaksującego, wplatającego elementy jogi i dającego dużo pokładów endorfin!

O czym mówimy?

⭐Yoga Wheel, bo to będzie przedmiotem nowych zajęć prowadzonych przez Patrycję Świderską, licencjonowanego instruktora stretchingu i świeżo upieczonego instruktora yoga wheel!

👉O co w tym chodzi?

Dzięki zastosowaniu specjalnego koła, wykonujemy ćwiczenia rozciągające i wzmacniające nasze mięśnie, jednak sposób w jaki można je wykorzystać wychodzi poza same asany jogowe . Dzięki kołu mamy wiele możliwości i możemy je łączyć w dziesiątki różnych kombinacji łączących wzmacnianie, mobilizowanie, rozciąganie, działanie powięziowe, rolowanie, a dzięki płynnym przejściom polepszamy koordynację ruchową oraz poprawiamy balans.Yoga Wheel pomaga w odprężeniu pleców i otwarciu klatki piersiowej, idealnie służy także w zwiększeniu elastyczności całego ciała oraz budowaniu siły. Dodatkowo, ćwiczenia z tym przyrządem poprawiają zręczność oraz redukują napięcie mięśniowe, uśmierzają ból i dyskomfort kręgosłupa, bioder, brzucha oraz ramion.

Przekonaliśmy?

Zapraszamy! :)

Zajęcia będą odbywały się w formie kursu, zbieramy stałą grupę poczatkującą, z którą, krok po kroku, będziemy wdrażać się w techniki yoga wheel. Koszt 4 wejsc to 110 zł - karnet ważny miesiąc Liczba miejsc jest ograniczona! Chcemy pracować w kameralnym gronie, tak aby instruktor mógł poświęcić Ci maximum uwagi.

⭐Zajęcia wystartują po uzbieraniu się grupy
⭐ Zarezerwuj sobie środy o 21:00 i dołącz do nas
👉 Napisz do nas na Facebook https://www.facebook.com/poledancekolobrzeg/ zadzwoń 514510591 lub odwiedź naszą stronę internetową www.idcentrumaktywnosci.pl i zapisz się na zajęcia :). Zajecia odbywają się w iD Centrum Aktywności przy ulicy Złotej 16 w Kołobrzegu