×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

We wtorek jako pierwsi rozmawialiśmy z byłym prezydentem Januszem Gromkiem w sprawie wypowiedzi Marka Śmierzyńskiego, inwestora Pałacu Zdrojowego. Przypomnijmy; Śmierzyński zaapelował na wczorajszej sesji do urzędnika słowami – Gromek oddaj moje pieniądze! Moje prywatne pieniądze!


Janusz Gromek podkreślał, podczas rozmowy z naszym portalem, że ma obecnie ważniejsze sprawy niż zajmowanie się sfrustrowanym inwestorem. Zaznaczył, że nie widział wystąpienia Śmierzyńskiego i zapozna się z nim „kiedy znajdzie czas". Podczas naszej rozmowy były prezydent zdawał się bagatelizować fakt, że został publicznie oskarżony o przyjmowanie korzyści majątkowych.

Wiadomo już jednak, że obecny kandydat na senatora z ramienia Platformy Obywatelskiej najprawdopodobniej obejrzał już wystąpienie inwestora. Zapowiedział w Polskim Radiu konsultację z prawnikami i nie wykluczył skierowania sprawy do sądu.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl