×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
"Seniorzy na Orliki" - pod takim hasłem organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich kołobrzeskich seniorów i seniorki na pierwszą edycję Spartakiady dla Seniorów. Imprezę zaplanowano  w dniu 15 września o godz. 11:00 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5. . Spartakiada odbędzie się w ramach programu ogólnopolskiego "Seniorzy na Orliki" realizowaną przez Fundację ORŁY SPORTU.

Imprezę poprowadzą wolontariusze z Lokalnym Animatorem Sportu. Od początku września w każdy poniedziałek o godz. 11,00 odbywają się zajęcia z grupą pilotażową z uczestnikami Uniwersytetu III wieku. Celem programu jest zwiększenie aktywności społeczeństwa i tworzenie aktywnego spędzenia czasu a także kształtowanie zdrowego stylu życia. Program jest inicjatywą działań na rzecz rozwoju sportu dla wszystkich i działań międzypokoleniowych.

W ramach spartakiady odbędą się następujące rozgrywki:

gra w boule
molkky
rzut lotkami do tarczy
rzuty do celu
gra w dwa ognie- mecz międzypokoleniowy na zakończenie imprezy Seniorzy kontra wnuki bądź młodsi uczniowie ze szkół podstawowych.


Dla uczestników spartakiady organizatorzy przewidzieli owoce, wodę mineralną i ciepły posiłek.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl