×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kilkudziesięciu wędkarzy z całej Polski weźmie  udział w Ogólnopolskich Zawodach w Wędkarstwie Spinningowym Salmo Parsęty. Zawody w Ząbrowie, które odbędą się w dniach 28-29 września zamykają cykl imprez „Turnieju Czterech Rzek o Puchar Żubra” im. Jana Meyera.

Będzie to już 23. edycja tej najbardziej prestiżowej imprezy w połowach łososi i troci wędrownych organizowanej przez Klub Wędkarstwa Sportowego Salmo w Kołobrzegu. Jak przekonują uczestnicy od wielu lat startujący w zawodach poza samą rywalizacją sportową Salmo Parsęty jest dla wędkarzy znakomitą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń.

Zawody, które każdego roku odbywają się w ostatni weekend września są również oficjalnym zakończeniem sezonu połowu tych szlachetnych ryb, które niebawem rozpoczną gody. Okres ochronny łososi i troci potrwa do końca roku. Tegoroczna edycja imprezy rozpocznie się 28 września. Punktualnie o godz.9.30 zawodnicy wyruszą na 30-kilometrowy odcinek Parsęty - od Łąki Daszewskiej do granicy wód nizinnych - przedmieścia Kołobrzegu - Budzistowa. W Niedzielę zaplanowano drugą turę zawodów.  Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród uroczyste zakończenie zawodów przewidziano na godz.14.00

Jak informują organizatorzy można jeszcze zapisać  się do udziału w zawodach. Wpisowe: 120zł dorośli, 60zł  kobiety i młodzież. Wpłat  można dokonywać na konto Okręgu PZW Koszalin z dopiskiem "SALMO PARSĘTY 2015"- opłata startowa lub w kołobrzeskich sklepach wędkarskich przy  ul. Jedności Narodowej i ul. Portowej.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl