×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Vigor Styl Dance Studio oraz jego właścicielka Paulina Harris - szkoła tańca działająca w Kołobrzegu 25 lat została przyjęta w szeregi Międzynarodowej Rady Tańca CID. Tym samym od teraz uczestniczący w zajęciach mogą uzyskać międzynarodowy certyfikat studiów tanecznych, urzędowego potwierdzenia nauczania tanecznego uznawanego na całym świecie.

CID, która reprezentuję szkołę tańca została założona w 1973 roku przy siedzibie UNESCO w Paryżu i jest uznawana przez rządy narodowe i regionalne oraz międzynarodowe organizacje i instytucje. Na chwilę obecną członkami CID jest ponad 400 organizacji (federacje, szkoły, firmy, festiwale itp.) i ponad 3000 osób prywatnych (choreografowie, nauczyciele tańca, historycy tańca, krytycy itd.) w 170 krajach, wśród nich ponad 200 profesorów uniwersyteckich i dalszych 100 doktorów zajmujących się tematyką tańca.

Bycie członkiem CID poza prestiżowym tytułem Członka Międzynarodowej Rady Tańca CID, najwyższego organu w dziedzinie tańca, daje między innymi możliwość :

    Prezentowania swojej pracy na kongresach światowych, międzynarodowych festiwalach, warsztatach, konkursach i innych ważnych wydarzeniach
    Bycia informowanym o możliwościach takich jak stypendia, miejsca pracy.
    Spotkaniach z innymi członkami CID i bycia częścią sieci tysięcy specjalistów w ponad 170 krajach.
    Dzielenia prestiżu "Organizacji Narodów Zjednoczonych Tańca", jak zwykle mówi się o CID.
    Oferowania swoim uczniom międzynarodowego certyfikatu studiów tanecznych, urzędowego potwierdzenia nauczania tanecznego uznawanego na całym świecie.
    Nominowania specjalistów tanecznych do członkostwa w CID, natomiast nasi uczniowie mogą stać się członkami studenckimi CID.
    Założenia Sekcji CID w swoim mieście, oraz reprezentowania jej oficjalnie.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA