×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To efekt policyjnej akcji „Prędkość”, która w tym tygodniu prowadzona była na drogach powiatu kołobrzeskiego.

Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu to ciągle jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

W okresie działań kołobrzescy policjanci nie tylko pełnili służbę na określonych posterunkach pomiaru prędkości, wytypowanych na podstawie analizy stanu bezpieczeństwa w naszym mieście, ale również można było zauważyć ich przemieszczających się w nieoznakowanych radiowozach wyposażonych w wideorejestratory.

Podczas prowadzonych kontroli zatrzymano ponad 30 kierujących, którzy przekroczyli prędkość. Wśród nich byli tacy, którzy poruszali się z prędkością o 50 km/h więcej w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się jednak kierowca, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Jadącego z nadmierna prędkością zatrzymali Policjanci z działającej na terenie powiatu kołobrzeskiego grupy Speed.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów oraz warunków panujących na drodze - mówi asp. Tomasz Kwaśnik

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl