×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Za kilka tygodni powinno być znane nazwisko nowego dyrektora kołobrzeskiego szpitala. W konkursie na to stanowisko zgłosiło się 6 kandydatów.

Obecnie komisja konkursowa przeprowadza weryfikację formalną przesłanych wniosków. Następnie odbędą się rozmowy z tymi kandydatami, których oferty spełniły wymogi zawarte w ogłoszeniu o naborze – informuje nas biuro rzecznika prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.


Ostatecznie kandydat zostanie wybrany przez zarząd województwa, do kompetencji którego należy powoływanie i odwoływanie szefów jednostek ochrony zdrowia podległych samorządowi województwa. Powinno to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.


Przypominamy; szpital bez dyrektora pozostaje od początku sierpnia. Wówczas odwołano ze stanowiska Agnieszkę Ostrowską, która szefowała jednostce zaledwie 2 miesiące. Obecnie obowiązki dyrektora placówki sprawuje Małgorzata Grubecka, wcześniej zastępca do spraw pielęgniarstwa.
Komentarze  
+10 #1 Ambroży Kleks 2020-01-13 18:15
Ja bym tam proponował zatrudnić takiego pana z willowej dzielnicy o pseudonimie B.
Nikt w Kołobrzegu przez tyle lat nie potrafi tak świetnie zarządzać burdelem :))))
+6 #2 Natalia Oreiro 2020-01-13 22:42
Ciekawe rzeczy się dzieją w tym szpitalu. Tam nikt nie wytrzymuje długo. Przez ostatnie 5 lat było już 4 dyrektorów. Masakra

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA