×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W piątek do komend Państwowej Straży Pożarnej województwa zachodniopomorskiego przekazane zostały samochody ratowniczo - gaśnicze oraz operacyjne. Jeden z nich trafi do Kołobrzegu. Do strażaków znad ujścia Parsęty oficjalnie przekazany został niezbędny samochód operacyjny. To Hyundai i30. Pozyskany został dzięki staraniom kołobrzeskiej komendy i wsparciu finansowemu ze strony lokalnych samorządów i Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Przekazanie samochodu odbyło się w Szczecinie.

To jednak nie wszystkie nowości na terenie powiatu kołobrzeskiego. Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojkowie, Państwowa Straż Pożarna z Kołobrzegu użyczyła używany samochód Iveco. Pojazd ten służył jako pojazd ratownictwa technicznego. W związku z ostatnimi nabytkami w Kołobrzegu, Iveco można było użyczyć strażakom ze Stojkowa. Tam, służyć będzie jako lekki samochód ratowniczo - gaśniczy.
Komentarze  
-10 #1 Soltys 2020-01-18 15:52
W stojkowie to Kufle i glogowscy uważaja sie za bogow
Cytować
-6 #2 Moszna Kantor 2020-01-19 16:14
Darowanej bryce
Nie zagląda sie

Do silnika mówi
Że tam brak dwóch

Tlokow korbowodu
I walka rozrządu :o
Cytować
+12 #3 Stasia2222 2020-01-19 17:44
Cytuję Soltys:
W stojkowie to Kufle i glogowscy uważaja sie za bogow

Przepraszam a uważasz że to źle że starają się coś zrobić dla jednostki? Bo myślę że to jest bardzo dobre że dążą do tego aby coś w tej jednostce było!!
Cytować
-11 #4 Soltys 2020-01-20 08:12
Starać się A być ponad wszystkimi to co innego,to nie ich wlasnosc
Cytować
+5 #5 Stasia2222 2020-01-21 21:09
[quote name="Soltys"]Starać się A być ponad wszystkimi to co innego,to nie ich wlasnosc[/quot
Kolego bądź koleżanko pamiętaj że jeżeli nie podoba ci się ich "praca" to zawsze można to zmienić i podczas zebrania wybrać kogoś innego na ich miejsce. Tylko właśnie nie jestem pewna czy komuś chciałoby poświęcać swój wolny czas żeby załatwić sprawy związane z OSP albo przygotować zawodników do zawodów. A oni jednak to robią. Ale skoro uważasz że robią to źle to może zgłoś się na ochotnika i im pomóż a nie narzekasz.
Cytować
+4 #6 Stasia2222 2020-01-21 21:14
Cytuję Soltys:
Starać się A być ponad wszystkimi to co innego,to nie ich wlasnosc

Kolego bądź koleżanko pamiętaj że jeżeli nie podoba ci się ich"praca" to zawsze można to zmienić i podczas zebrania wybrać kogoś innego na ich miejsce. Tylko właśnie nie jestem pewna czy komuś chciałoby poświęcać swój wolny czas żeby załatwić sprawy związane z OSP albo przygotować zawodników do zawodów. A oni jednak to robią. Ale skoro uważasz że robią to źle to może zgłoś się na ochotnika i im pomóż a nie narzekasz.
Cytować
+11 #7 Marcin Górniak 2020-01-22 00:39
Cytuję Soltys:
W stojkowie to Kufle i glogowscy uważaja sie za bogow

Jako sołtys i Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Stojkowie muszę odnieść się do słów osoby ukrywajacej się pod pseudonimem "Sołtys". Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na wiele tematów i spraw, które dotyczą funkcjonowania jednostki czy sołectwa. Gorzej, kiedy ludziom brakuje odwagi by o pewnych sprawach mówić w sposób bezpośredni, bez podtekstów i internetowego hejtu. Ale ewidentnie komuś przeszkadza duże zaangażowanie osób, z którymi przyszło mi współpracować przez wiele lat na różnych płaszczyznach. I z całą świadomością mogę powiedzieć, że nie tylko wspomniane osoby ale także pozostali mieszkańcy to ludzie z powołania, którzy bezinteresownie starają się wspierać i rozwijać lokalną społeczność. I niejednokrotnie należałoby brać z nich przykład. Zawsze można spierać się na argumenty, ale tylko takie, które mają potwierdzenie w rzeczywistości. Pozdrawiam
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl