×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
29-letniego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, kierującego samochodem marki bmw, zatrzymali 15 stycznia do kontroli drogowej w Kołobrzegu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej.

Podczas legitymowania mężczyzna okazał ukraińskie podrobione prawo jazdy.


Kierowca przyznał się, że dokument zakupił za 6 tys. zł, ponieważ własnego nie posiada. Za jazdę bez uprawnień strażnicy graniczni ukarali go pięciusetzłotowym mandatem i udaremnili mu dalszą podróż.


W sprawie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów mężczyzna zostanie przesłuchany w wyznaczonym terminie, a postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Placówka Straży Granicznej w Kołobrzegu.
Komentarze  
+6 #1 .,. 2020-01-21 12:49
Lewe za 6000zł zamiast legalnego wartego 1500zł... Zakazu nie miał więc zwyczajnie pusto w głowie...
Cytować
-1 #2 aliata 2020-01-21 15:33
Cytuję .,.:
Lewe za 6000zł zamiast legalnego wartego 1500zł... Zakazu nie miał więc zwyczajnie pusto w głowie...

ja wydałem z 5k w naszym kochanym Koszalinie i to nie dlatego że nie potrafiłem jeździć... nie dziwie sie ani troche bo juz sam zaczynalem powątpiewać w to że się uda
Cytować
0 #3 DamianB 2020-01-21 18:35
Fakt, Koszaliński ZORD to kpina,ludzie są uwalani za pierdoły typu niepoprawiony kierunek itd.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl