×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. oferuje profesjonalne usługi w zakresie zarządzania i administrowania lokalami mieszkalnymi, użytkowymi i garażami.
Jesteśmy firmą działającą od 15 lat na rynku kołobrzeskim. Zarządzamy i administrujemy największą powierzchnią zasobów mieszkalnych i lokalowych w Kołobrzegu.
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami jest dziedziną wymagającą odpowiedniego zasobu wiedzy i doświadczenia w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Nasz zespół administratorów, inspektorów budowlanych, księgowych, prawników i wykwalifikowany zespół techników pozwalają nam zapewnić sprawne i funkcjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańców przy racjonalnym poziomie kosztów. Organizujemy zebrania Wspólnot. Pośredniczymy w zawieraniu umów dotyczących wykonywania usług remontowych, dostaw wody, energii elektrycznej i cieplnej. Współpracujący z nami podwykonawcy zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy także całodobowe dyżury telefoniczne w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii.

KTBS z zaangażowaniem podejmuje powierzone mu zadania, sumiennie i rzetelnie wywiązując się z obowiązków. Wszystkie podejmowane przez nas działania wykonywane się z pełnym poszanowaniem prawa, a przede wszystkim prawa własności i współwłasności. Doświadczenie i wiedza zobowiązują nas do obsługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy niskie koszty zarządzania i administrowania nieruchomości.

W cenie zarządzania wykonujemy wszystkie czynności administracyjne wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę, pełną obsługę księgową, prawną i techniczną.

Dla wspólnot liczących powyżej 30 lokali, oferujemy bezpłatne przeglądy budowlane - roczne i pięcioletnie.

Jesteśmy gotowi na Państwa propozycje dotyczące ustalenia szczegółowego zakresu świadczonych przez nas usług.

Kołobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg
tel. 94 35 474 71
fax. 94 35 425 74
www.ktbs.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.