×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Podczas świętowania Dnia Kobiet jedna z mieszkanek otrzyma tytuł Kołobrzeżanki Roku 2020. Konkurs, który odbywa się już po raz trzeci, ma uhonorować wyjątkową kobietę, która swoją postawą, zaangażowaniem, ogromnym sercem oraz aktywnością w sferze publicznej przyczynia się do rozwoju mieszkańców i samego Kołobrzegu oraz buduje jego pozytywny wizerunek, a praca na rzecz innych daje jej radość i satysfakcję.

Jeżeli znacie właśnie taką osobę i uważacie, że zasługuje na tytuł Kołobrzeżanki Roku 2020, czekamy na zgłoszenia!

Zgłoszenia Kandydatek do tytułu Kołobrzeżanka Roku 2020 mogą składać wszyscy mieszkańcy Kołobrzegu. Zgłoszenia należy kierować do Biura Prezydenta Miasta – Urząd Miasta Kołobrzeg, p. 116, bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zgłoszenie musi zawierać:
- imię i nazwisko Nominowanej do tytułu Kołobrzeżanka Roku 2020 (opcjonalnie kontakt do Nominowanej)
- uzasadnienie nominacji, krótki opis Nominowanej do tytułu Kołobrzeżanka Roku 2020
- imię i nazwisko Zgłaszającego
- zgłoszenie może zawierać multimedia – zdjęcie, wideo

Termin nadsyłania zgłoszeń Kandydatek do tytułu Kołobrzeżanka Roku 2020 upływa 1 marca 2020 roku. Decyduje data wpływu, zgłoszenia przychodzące po tym terminie nie będą rozpatrywane.
Tytuł Kołobrzeżanka Roku 2020 przyznany zostanie przez Kapitułę Konkursową, którą stanowią dziennikarze kołobrzeskich redakcji. Kapituła Konkursu zostaje powołana przy Prezydencie Miasta Kołobrzeg.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Dnia Kobiet, w sobotę 7 marca 2020 roku, w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu.


W poprzednich edycjach konkursu nagrodzone zostały:
- Jolanta Wójcik-Oszmaniec – Kołobrzeżanka Roku 2018
- Dominika Pfeif – Kołobrzeżanka Roku 2019
Komentarze  
0 #1 Zulu Gulla 2020-02-12 15:57
Bogna capcnotliwa Plaszczyk :oops:
Jacenta Kuśka niezgorsza :oops:

Artka Dąbek z Podczeli :oops:
Proszę ad personam Pana

A może ad vocem Lewandowska :oops:
Miejscowa sex kurtyzana
-1 #2 Zulu Gulla 2020-02-12 15:58
:-*
-3 #3 Jaś 2020-02-12 20:48
Cytuję Zulu Gulla:
Bogna capcnotliwa Plaszczyk :oops:
Jacenta Kuśka niezgorsza :oops:

Artka Dąbek z Podczeli :oops:
Proszę ad personam Pana

A może ad vocem Lewandowska :oops:
Miejscowa sex kurtyzana

Czy Ty chłopie szaleju się nałykałeś, czy złe doświadczenia miałeś?
+5 #4 TOWARZYSZ NIEZŁOMNY 2020-02-12 20:56
moja kandytatura to
TYCJAN TAMBORSKI
+5 #5 TOWARZYSZ NIEZŁOMNY 2020-02-12 21:02
;-)))))))))))))))
...nie tan malarz włoski, tylko nasz LOKALNY ARTYSTA, NO TEN CO MA PRACOWNIE W STAROSTWIE ;-))))))
+1 #6 Pitupitu 2020-02-17 09:30
Ja myślę że pani Jarnicka ze szkoły podstawowej nr 6 jest godna tego tytułu. Jest to wybitna nauczycielka i pedagog. Odznaczająca się wyjątkową wiedzą, zwłaszcza po przeczytaniu "Inteligencji emocjonalnej" Golemana. Warto wspierać takie postawy jak ta. Stworzyła tak przyjazną atmosferę w klasie że teraz klasa 4ta jest uznawana za najlepszą w całej szkole a może i gminie mieście. Takim pedagogom chylę czoła. Jest bardzo kontaktowa i rzetelna i bezstronna i profesjonalna. Nie spoufala się z madkami swych bombelków. Każde dziecko traktuje z sercem, żadnego nie traktuje per noga. Kontakt z rodzicami ma wybitnie rzeczowy i profesjonalny. Nie wdaje się w spoufalanie, ploty i inne głupoty. W dodatku prowadzi szkolne koło wolontariatu i robi to z potrzeby serca a nie jak wielu że "coś pani musi wpisać w teczce do awansu zawodowego". Nie jest oportunistką, która robi to co jest jej potrzebne lecz z samej radości tworzenia. A nie dlatego że "zobaczy pani co on wymyślił, my też musimy coś robić". To jest na prawdę wybitna kobieta.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA