×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Trwa kolejna w ostatnich dniach konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.
Rząd zdecydował się wprowadzić nowe obostrzenia w walce z epidemią koronawirusa. Od środy 25 marca wprowadzony zostanie zakaz wychodzenia z domów bez wyraźnej życiowej potrzeby. Więcej szczegółów w konferencji poniżej.


Komentarze  
+15 #1 emilson 2020-03-24 13:54
Czy policja i straż miejska będą egzekwować zakaz? Licze na to, ze chociaż nasze miasto będzie prowadzone przez władze w bezpieczny sposób.
+16 #2 Xmastree 2020-03-24 14:14
Pytanie teraz jak to interpretować bo znajdą się i tacy dla ktorych zyciowa potrzeba bedzie wyjscie na spacer itd
+22 #3 Real 2020-03-24 14:20
Cytuję Xmastree:
Pytanie teraz jak to interpretować bo znajdą się i tacy dla ktorych zyciowa potrzeba bedzie wyjscie na spacer itd

Na spacer czy rower samemu to chyba można byle nie więcej niż dwie osoby
+28 #4 Go 2020-03-24 14:49
Tak na spacer można jak podkreślił minister zdrowia dla zdrowia psychicznego chociażby byle nie więcej jak 2 osoby zgadza sie
+2 #5 Paranoik 2020-03-24 15:05
Moja partnerka przymusza mnie aby jechać do mamy koleżanki po ćwiczenia z matematyki bo syn zapomniał zabrać ze szkoły. Awantura w domu! Są priorytety i priorytety.
+2 #6 Polonistka 2020-03-24 15:28
Od nauki, to chyba jeszcze nikt nie umarł! Ubrać trzeba maskę, kombinezon i wio!Wiedza nic nie kosztuje, ale niewiedza zawsze zaboli.
+3 #7 emilson 2020-03-24 15:28
Cytuję Paranoik:
Moja partnerka przymusza mnie aby jechać do mamy koleżanki po ćwiczenia z matematyki bo syn zapomniał zabrać ze szkoły. Awantura w domu! Są priorytety i priorytety.

może niech zostawi na wycieraczce i zabierz z jej wycieraczki? Nie bedziecie miec ze soba kontaktu.
+16 #8 Kołobrzeżanka 2020-03-24 15:34
Nie dyskutuję nad sensownością tego posunięcia bo każdy chce ograniczenia rozpowszechniania wirusa. Jednak nie ma stanu wyjątkowego a ograniczane są jakimś zarządzeniem ministra swobody obywatelskie zapisane w konstytucji. Widać w naszym kraju nie ma już czegoś takiego jak hierarchia źródeł prawa i mozna konstytucyjne prawa ograniczać zarządzeniami ministra bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Całe życie myślałam że jest inaczej.........
-2 #9 Norek 2020-03-24 15:57
Cytuję emilson:
Cytuję Paranoik:
Moja partnerka przymusza mnie aby jechać do mamy koleżanki po ćwiczenia z matematyki bo syn zapomniał zabrać ze szkoły. Awantura w domu! Są priorytety i priorytety.

może niech zostawi na wycieraczce i zabierz z jej wycieraczki? Nie bedziecie miec ze soba kontaktu.

Najlepiej zrobic na to kupe i wtedy masz pewnosc że nikt cwiczen nie zabierze:-)
+5 #10 Abecadło 2020-03-24 16:20
Cytuję Kołobrzeżanka:
Nie dyskutuję nad sensownością tego posunięcia bo każdy chce ograniczenia rozpowszechniania wirusa. Jednak nie ma stanu wyjątkowego a ograniczane są jakimś zarządzeniem ministra swobody obywatelskie zapisane w konstytucji. Widać w naszym kraju nie ma już czegoś takiego jak hierarchia źródeł prawa i mozna konstytucyjne prawa ograniczać zarządzeniami ministra bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Całe życie myślałam że jest inaczej.........


Myśleć możesz o czym chcesz, ale teraz mamy stan wyższej konieczności. Lepiej zatrzymać to, zanim się pojawi. Jak dla mnie, mogą nawet wprowadzić stan wojenny, aby powstrzymać zarazę i mówię tutaj o idiotach, którzy nie przestrzegają zasad. ;-)
+2 #11 emilson 2020-03-24 16:23
Cytuję Abecadło:
Cytuję Kołobrzeżanka:
Nie dyskutuję nad sensownością tego posunięcia bo każdy chce ograniczenia rozpowszechniania wirusa. Jednak nie ma stanu wyjątkowego a ograniczane są jakimś zarządzeniem ministra swobody obywatelskie zapisane w konstytucji. Widać w naszym kraju nie ma już czegoś takiego jak hierarchia źródeł prawa i mozna konstytucyjne prawa ograniczać zarządzeniami ministra bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Całe życie myślałam że jest inaczej.........


Myśleć możesz o czym chcesz, ale teraz mamy stan wyższej konieczności. Lepiej zatrzymać to, zanim się pojawi. Jak dla mnie, mogą nawet wprowadzić stan wojenny, aby powstrzymać zarazę i mówię tutaj o idiotach, którzy nie przestrzegają zasad. ;-)

Popieram :)
+4 #12 ely 2020-03-24 17:16
A na wybory będzie można iść ? Morawiecki nie kompromituj się...
0 #13 Darek198111 2020-03-24 18:08
Cytuję Xmastree:
Pytanie teraz jak to interpretować bo znajdą się i tacy dla ktorych zyciowa potrzeba bedzie wyjscie na spacer itd

Ależ oczywiście ze będę wychodził ma spacer , i to codziennie !!!!!!!!jestem marynarzem i nie mam zamiaru spędzić urlopu w więzieniu po raz kolejny ! Chodzę do lasu gdzie nikogo nie ma . Ludzie wam ten wirus mózg kompletnie wyprał !!! Zobaczcie ile ludzi umiera dziennie w szpitalach !!!!!! Gospodarka padnie za miesiąc czasu wtedy zobaczymy kto będzie dalej patrzył na wirusa . Jak ludzie wyjada na ulice robić bojkot , bi nie będziesz miał drugim co do gara włożyć !
-6 #14 do Kołobrzeżanka 2020-03-24 18:42
Cytuję Kołobrzeżanka:
Nie dyskutuję nad sensownością tego posunięcia bo każdy chce ograniczenia rozpowszechniania wirusa. Jednak nie ma stanu wyjątkowego a ograniczane są jakimś zarządzeniem ministra swobody obywatelskie zapisane w konstytucji. Widać w naszym kraju nie ma już czegoś takiego jak hierarchia źródeł prawa i mozna konstytucyjne prawa ograniczać zarządzeniami ministra bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Całe życie myślałam że jest inaczej.........

Zresetuj się, i ponownie włącz myślenie
+7 #15 Nieinteresujsie 2020-03-24 18:58
Zostań w domu jak się tak nie da po 1 godzinie siedzenia w domu to ja kurwika dostaje muszę coś robić iść pobiegać, na ryby , czy szukać poroży albo samo spacerowanie po wsi samemu nic ciekawego w domu nie da się robić do sprzątania nie ma nic bo wszystko posprzątane . A po za tym niektórzy muszą chodzić do pracy gdzie pracuje wiecej niż 2 osoby śmieszne to jest
-1 #16 Abecadło 2020-03-24 19:07
Cytuję Nieinteresujsie:
Zostań w domu jak się tak nie da po 1 godzinie siedzenia w domu to ja kurwika dostaje muszę coś robić iść pobiegać, na ryby , czy szukać poroży albo samo spacerowanie po wsi samemu nic ciekawego w domu nie da się robić do sprzątania nie ma nic bo wszystko posprzątane . A po za tym niektórzy muszą chodzić do pracy gdzie pracuje wiecej niż 2 osoby śmieszne to jest


Czasami trudno plebsowi coś wyjaśnić, serio, nie rozumiesz, że to dla dobra NAS WSZYSTKICH? Wliczając w to Twoją rodzinę, o ile takową masz. Każde państwo, jest przygotowane, aby wesprzeć gospodarkę przed jej padnięciem. Nic się tutaj nie stanie, tylko zyskamy na tym, jak przestaniemy się dąsać, bo znowu nam czegoś nakazują i się zwyczajnie do tego dostosujemy.
+4 #17 Karolina Malinowska 2020-03-24 19:09
A propos komunikacji miejskiej,to jak ktoś będzie pierwszy ten lepszy? jeżdżąc do pracy z linii początkowej to się zalapie,a jak po pracy to już co? liczyć na to, że mało ludzi będzie nim jechać?bo będzie to któryś z kolei przystanek,paranoja jakaś.Wiem, niektórzy powiedzą jedź rowerem albo hulajnogą,ale jeszcze sporo osób jeździ do pracy autobusami.
+2 #18 obser-wator 2020-03-24 20:09
Cytuję Abecadło:
Cytuję Kołobrzeżanka:
Nie dyskutuję nad sensownością tego posunięcia bo każdy chce ograniczenia rozpowszechniania wirusa. Jednak nie ma stanu wyjątkowego a ograniczane są jakimś zarządzeniem ministra swobody obywatelskie zapisane w konstytucji. Widać w naszym kraju nie ma już czegoś takiego jak hierarchia źródeł prawa i mozna konstytucyjne prawa ograniczać zarządzeniami ministra bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Całe życie myślałam że jest inaczej.........


Myśleć możesz o czym chcesz, ale teraz mamy stan wyższej konieczności. Lepiej zatrzymać to, zanim się pojawi. Jak dla mnie, mogą nawet wprowadzić stan wojenny, aby powstrzymać zarazę i mówię tutaj o idiotach, którzy nie przestrzegają zasad. ;-)

Właśnie dałeś odpust zupełny Jaruzelskiemu :lol:
-1 #19 real 2020-03-25 05:13
czy życiowe potrzeby sesualne kawalera są podstawą do legalnego wyjścia z domu?
nauka Maslowa uważa je za podstawowe potrzeby
+1 #20 Abecadło 2020-03-25 09:27
Cytuję real:
czy życiowe potrzeby sesualne kawalera są podstawą do legalnego wyjścia z domu?
nauka Maslowa uważa je za podstawowe potrzeby


Sanatoria zamknięte, niczego nie „złowisz”. ;)
0 #21 Arcik 2020-03-25 09:37
Cytuję Abecadło:
Cytuję real:
czy życiowe potrzeby sesualne kawalera są podstawą do legalnego wyjścia z domu?
nauka Maslowa uważa je za podstawowe potrzeby


Sanatoria zamknięte, niczego nie „złowisz”. ;)dla wiekszosci hotelarzy kasa byla na pierwszym miejscu zostawili ludzi na lodzie yeraz juz nie znajdziecie glupich ludzi albo umowa albo zapoerdalaj sam na nowe buciki dla zony za 1000zl ppzdrawiam wszystkich ktorzy tak zostali odeslani z kwitkiem a jest nas duzo wiec badzmy juz narodem madrzejszym niech decydenci napija sie tego co my teraz musimy pic
0 #22 Arcik 2020-03-25 09:54
Cytuję Polonistka:
Od nauki, to chyba jeszcze nikt nie umarł! Ubrać trzeba maskę, kombinezon i wio!Wiedza nic nie kosztuje, ale niewiedza zawsze zaboli.

I konia jeszcze kupic albo osla lepie mu do twarzy bedzie glupich nie sieja sami sie rodza
-1 #23 Abcadło 2020-03-25 10:21
Cytuję Arcik:
dla wiekszosci hotelarzy kasa byla na pierwszym miejscu zostawili ludzi na lodzie yeraz juz nie znajdziecie glupich ludzi albo umowa albo zapoerdalaj sam na nowe buciki dla zony za 1000zl ppzdrawiam wszystkich ktorzy tak zostali odeslani z kwitkiem a jest nas duzo wiec badzmy juz narodem madrzejszym niech decydenci napija sie tego co my teraz musimy pic


Z całym szacunkiem, ale z taką znajomością języka, to ja się nie dziwie, że wyleciałeś.
0 #24 Arcik 2020-03-25 10:23
Cytuję Arcik:
Cytuję Polonistka:
Od nauki, to chyba jeszcze nikt nie umarł! Ubrać trzeba maskę, kombinezon i wio!Wiedza nic nie kosztuje, ale niewiedza zawsze zaboli.

I konia jeszcze kupic albo osla lepie mu do twarzy bedzie glupich nie sieja sami sie rodza
a lekarz ktory wrocil z wloch i przyjmowal ludzi kuracjuszy w mewie ktos to sprawdzil? Masakra wiedzial ze tam najgorsza zaraza i pojechal jakby nigdy nic i pewbie wrocil chory i ppsial to dalej
0 #25 Arcik 2020-03-25 10:31
Cytuję Abcadło:
Cytuję Arcik:
dla wiekszosci hotelarzy kasa byla na pierwszym miejscu zostawili ludzi na lodzie yeraz juz nie znajdziecie glupich ludzi albo umowa albo zapoerdalaj sam na nowe buciki dla zony za 1000zl ppzdrawiam wszystkich ktorzy tak zostali odeslani z kwitkiem a jest nas duzo wiec badzmy juz ty bedziesz nastepny narodem madrzejszym niech decydenci napija sie tego co my teraz musimy pic


Z całym szacunkiem, ale z taką znajomością języka, to ja się nie dziwie, że wyleciałeś.ty bedziesz nastepny twoim zdaniem to najlepiej cicho by bylo siedziec i robic tak jaj ty kazesz to zakasaj sobie rekawy i sam rob ze swoja rodzina a nie wykorzystujecie ludzi koniec z tania sila robocza niech to popada te hotele itp
0 #26 Arcik 2020-03-25 10:47
Cytuję Abcadło:
Cytuję Arcik:
dla wiekszosci hotelarzy kasa byla na pierwszym miejscu zostawili ludzi na lodzie yeraz juz nie znajdziecie glupich ludzi albo umowa albo zapoerdalaj sam na nowe buciki dla zony za 1000zl ppzdrawiam wszystkich ktorzy tak zostali odeslani z kwitkiem a jest nas duzo wiec badzmy juz narodem madrzejszym niech decydenci napija sie tego co my teraz musimy pic


Z całym szacunkiem, ale z taką znajomością języka, to ja się nie dziwie, że wyleciałeś.
Tania sila sie skonczyla niech te burako maja nauczke za krzywde szarych ludzi jedna rzecz chociaz sprawiedliwa bo teraz jak bedziesz chcial sie czegos dorobic to swoim kosztem albo godnie zaplac czlowiekowi
+1 #27 Iwory 2020-03-25 15:31
Cytuję emilson:
Czy policja i straż miejska będą egzekwować zakaz? Licze na to, ze chociaż nasze miasto będzie prowadzone przez władze w bezpieczny sposób.

A dlaczego niby straz miejska? To nie są sluzby panatwowe tylko sługusy prezydent.
Tylko Policja i Wojsko.
0 #28 Arcik 2020-03-25 16:59
Cytuję Iwory:
Cytuję emilson:
Czy policja i straż miejska będą egzekwować zakaz? Licze na to, ze chociaż nasze miasto będzie prowadzone przez władze w bezpieczny sposób.

A dlaczego niby straz miejska? To nie są sluzby panatwowe tylko sługusy prezydent.
Tylko Policja i Wojsko.
darmozjady nic wiecej

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA