×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego trenowania online. W czwartek rusza kurs szpagatowy – 3 tygodnie – 6 zajęć. Zajęcia live i możliwość odtworzenia treningów, kiedy chcesz.
Zapraszamy do naszej akcji – ruszam się , nie ruszając z domu!  Wszyscy doskonale wiemy, że regularny trening wspiera dobre samopoczucie, utrzymanie zdrowia i poprawia naszą odporność. Zwłaszcza w tym trudnym okresie, warto poświęcić mu szczególną uwagę.

Kurs szpagatowy przeznaczony jest zarówno dla osób, których celem jest opanowanie techniki pozwalającej wykonać szpagat, ale również dla wszystkich , którzy chcą zadbać o swoje mięśnie, poprzez prawidłowe ich rozciągnięcie. Nie ważne, czy brakuje Ci 50 cm do zrobienia szpagatu, czy już prawie w nim jesteś. Masz szansę wykorzystać ten czas, aby poznać prawidłową technikę rozciągania, która przybliży Cię do celu.  Możecie ćwiczyć całymi rodzinami :)

Zajęcia on line będą odbywały się przez 3 tygodnie, dwa razy w tygodniu nasz instruktor, Patrycja Świderska, poprowadzi trening na live – wtorki i  czwartki g. 19:00. Wszystkie treningi będą udostępnione na specjalnie stworzonej w tym celu grupie na facebooku, a zaletą treningu on line jest z pewnością to, że możesz ćwiczyć również poza wyznaczonymi godzinami i ile razy chcesz!

Co jest potrzebne?
  • Konto na serwisie facebook – zajęcia będą odbywać się na specjalnie utworzonej grupie
  • Klocki do jogi, które z powodzeniem zastąpisz książkami, niskim taborecikiem, lub rozkładając mate przy kanapiemata/ lub koc, ręcznik, coś na czym będziesz ćwiczyć :)
Koszt kursu – 90 zł. Wykupisz go na naszej stronie internetowej www.idcentrumaktywosci.pl/cennik

Co dalej?

Na podanego przy rejestracji maila otrzymasz link do grupy na Facebooku i to wszystko! Na pierwszym treningu widzimy się w czwartek 26.03 o g. 19:00 :) Odwiedź naszego Facebooka iD centrum aktywności Kołobrzeg, tam pojawiają się także informacje dotyczące innych zajęć online.