×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Rondo u zbiegu ulic Żurawiej, Solnej i Jedności Narodowej nie było w środę szczęśliwym miejscem dla kierowców.

Oprócz potrącenia rowerzysty, o którym już Was informowaliśmy, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. Na szczęście nikt nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Okazało się, że przyczyną kolizji było wymuszenie pierwszeństwa. Kierująca, która popełniła to wykroczenie została ukarana mandatem. Pojazdy nie były w stanie same odjechać z miejsca zdarzenia. Niezbędna była interwencja specjalistycznej firmy pomocy drogowej.


Przypominamy po raz kolejny - pomimo mniejszego ruchu na drogach należy zachować ostrożność. Panujące obecnie warunki łatwo mogą uśpić czujność kierujących, a co za tym idzie prowadzić do nieszczęśliwych sytuacji.

solna1
solna2
solna3
solna4
Komentarze  
-4 #1 Michalkg 2020-03-25 16:44
Kolizja na rondzie była przy ulicy Młyńskiej. A poprzednia kolizja z jednośladem u zbiegu ulic Jedności Narodowej z Solną.
+24 #2 Janusz k. 2020-03-25 17:10
I nie doszlo do potracenia rowerzysty tylko rowerzysta uderzyl w tyl pojazdu. Dowiedzcie sie jak było naprawde, anie bzdury piszecie. Wielce pismaki
+12 #3 kolizja 2020-03-25 17:35
Albo za małe natężenie ruchu, albo za duże, ale wiadomym jest, że tu nie chodzi o natężenie ruchu drogowego, a o umiejętności kierowcy.
+2 #4 Kris737 2020-03-25 22:27
Cytuję kolizja:
Albo za małe natężenie ruchu, albo za duże, ale wiadomym jest, że tu nie chodzi o natężenie ruchu drogowego, a o umiejętności kierowcy.

"Specjaliści" i mistrzowie kierownicy, nawet w tak niskim natężeniu ruchu drogowego jak w obecnym czasie nie potrafią przejechać ronda bezkolizyjnie. Zaraz zrzucą winę na słońce że za mocno świeciło.
-3 #5 Disco polo 2020-03-26 09:31
Babka plus auto równa się dzwon niestety źle babki jeżdżą gapiostwo malowanie się za kierownicą myślenie o niebieskich migdałach a potem mamy takie efekty tego niestety

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA