×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Około północy ze środy na czwartek kołobrzeska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu zaparkowanego przy ulicy Diamentowej, na kołobrzeskim Radzikowie. Kiedy strażacy po chwili dojechali na miejsce okazało się, że płonie osobowe Renault.

Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia, jednak pojazd stał już cały w płomieniach. Na szczęście nie przeniósł się na inne obiekty. Wrak dogaszono. Nikomu nic się nie stało. Z uwagi na kompletne spalenie pojazdu niemożliwe było natychmiastowe ustalenie właściciela pojazdu. Zajęli się tym powiadomieni policjanci.Komentarze  
+4 #1 A numer? 2020-03-26 22:11
A numer pojazdu wybity w blachę się rozpuścił?
Bez jaj.
Cytować
+3 #2 stank 2020-03-27 11:36
Trzeba widzieć gdzie jest. W tym przypadku na podłodze tylnej pod kołem zapasowym.
Cytować
+1 #3 Ubezpieczalnia 2020-03-27 14:45
Ciekawe czy te auto nie jest osoby której tego samego dnia zapaliła się sadza w kominie. Jak tak to będzie dziwny zbieg okoliczności .
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl