×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Tegoroczny Jarmark Solny ma być jednym z największych wydarzeń sezonu. Urzędnicy planują zorganizowanie go w samym centrum miasta, co oznacza zamknięcie tej części Kołobrzegu na czas dwóch, trzech tygodni w sezonie.

Jarmark ma być propozycją „zastępczą” dla turystów i samych mieszkańców Kołobrzegu, z uwagi na brak możliwości organizowania imprez masowych. - Potrzebujemy wydarzeń, które będą stanowiły jakąś alternatywę dla gości i przyjezdnych – wyjaśniała prezydent Anna Mieczkowska, podczas spotkania online z dziennikarzami.

Tegoroczny jarmark miałby być większy niż zwykle,co oznaczałoby wyłączenie z ruchu ulic; Ratuszowej oraz część Armii Krajowej do Katedralnej. Według założeń, miałyby się tutaj znajdować: handel, gastronomia, rękodzieło rodzimych twórców, ale również część relaksacyjna dla odwiedzających, czyli miejsce, gdzie będzie można usiąść i odpocząć. Planowane jest również postawienie karuzeli dla dzieci. Czas trwania jarmarku to dwa, trzy tygodnie, a jego inauguracja zaplanowana jest na drugą połowę lipca.
 A Wy co myślicie o takim pomyśle?ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA