×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Rząd nie zaplanował żadnych racjonalnych działań, dominuje chaos, nie ma jasnego planu odmrażania gospodarki, który byłby skonsultowany z branżą turystyczną i samorządowcami – mówił podczas briefingu prasowego Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP.

Wizyta prezydenta Warszawy, najpierw w Darłowie, potem Koszalinie i Kołobrzegu, związana była z nieformalną kampanią wyborczą. Oficjalnie będzie się ona mogła rozpocząć z chwilą zarejestrowania Trzaskowskiego jako kandydata na prezydenta RP.

W Kołobrzegu prezydent Warszawy spotkał się z samorządowcami i władzami miasta.

Głównym tematem briefingu prasowego Rafała Trzaskowskiego była turystyka. Zdaniem kandydata, ze strony rządu brakuje „uporządkowanego i jasnego planu odmrażania gospodarki”, a także „ścisłych i konkretnych zaleceń”, dzięki którym możliwy byłby szybki powrót do funkcjonowania miast, które opierają się gospodarczo przede wszystkim na branży turystycznej.
Podczas swojego przemówienia prezydent Warszawy, skrytykował Andrzeja Dudę. - Smutne jest to, że w tak ważnych sprawach, prezydent nie zabiera głosu i pozostaje niemym świadkiem wydarzeń – mówił Trzaskowski.

Szczegóły w naszym materiale.ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA