×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Minister Marlena Maląg przyjechała do naszego miasta w ramach trwającej kampanii wyborczej. Mówiła m.in. o bonie turystycznym, polityce rodzinnej partii rządzącej i ustawach wspierających seniorów – obniżeniu wieku emerytalnego czy 13 emeryturze. - Naprawiamy to, z inicjatywy Andrzeja Dudy, co zostało zepsute w 2013 roku (…) - mówiła Maląg. Zobacz całą konferencję w naszym materiale.Komentarze  
+18 #1 Tadeusz Antczak 2020-07-09 22:24
Rozumiem, że w demokracji niewolnościowej, normalnym jest angażowanie aparatu państwowego do agitacji wyborczej?
-6 #2 001 2020-07-10 08:33
Kto Ci odebrał wolność lub ją ograniczył i jaka to demokracja niewolnościowa ( chociaż w rzeczywistości takiej nigdy nie było i nie będzie ) - nawet skazani głosują - choć nie powinni ! Trzeba być sprawiedliwym i powiedzieć, że każdy z poprzednich aparatów państwowych to samo robił, owszem MUSIMY to zmienić. Zmienić musimy również to aby kłamcy i oszuści nie mogli rządzić. wysłuchaj ekspoze tuska - potem mówił co innego ,a robił co innego. Rafałek jest lepszy bo mówi i obiecuje bardzo dużo, przeinacza fakty, kłamie, i odpowiada tylko na to co mu jest wygodne ale często pokrętnie. uśmiech ma za to szeroki ale nieszczery.
0 #3 Tadeusz Antczak 2020-07-11 21:12
Do 001. Spytaj guru JK co to jest demokracja niewolnościowa, to jest jego określenie. Rozumiem, że zachwycają Cię rządy kryształowego Banasia, Szumowskiego.. nie chce mi się wyliczać wszystkich kryształów.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA