×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W tym miesiącu w Kołobrzegu w hotelu Villa Meduza przy ul. Marcina Borzymowskiego 1, otworzyliśmy klub „36 Milon Meduz&Spa”, który trudno nazwać zwyczajną siłownią, choć napotkamy w nim urządzenia do treningu siłowego. Na pewno spodoba się on tym, którzy podejmują wysiłek fizyczny głównie z myślą o swoim zdrowiu, a nie atletycznym, muskularnym wyglądzie czy extremalnych wyczynach.


Pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawy sylwetki są w tym przypadku pozytywnym rezultatem ubocznym. Kluczowe jest zdrowie, zwiększenie wydolności i odporności organizmu, oraz jego wzmocnienie. Wszystko to w kameralnych warunkach, pod bacznym okiem wykwalifikowanych trenerów i fizjoterapeutów, według planu treningowego idealnie dopasowanego do stanu zdrowia i możliwości danego klubowicza. To nie czary, jest to innowacyjna technologia XXI w. i wiedza o ludzkim organizmie. Klub jest połączony ze strefą Spa, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy trening
Przepisem na skuteczny trening w 36 Milon Meduza&Spa jest jego indywidualne dopasowanie do klubowicza. Trener wraz z nową osobą przeprowadza wywiad fizjoterapeutyczny. Zadaniem tej krótkiej rozmowy przed treningiem jest określenie stanu zdrowia, trybu życia i celów treningowych. Dane te pomogą w dopasowaniu odpowiedniego planu treningowego na urządzeniach Milon.

Zanim ćwiczący zacznie swój pierwszy trening, przechodzi analizę składu ciała. Często stosowane w gabinetach dietetycznych. Dzięki analizatorowi InBody170 otrzymujemy szereg ważnych informacji o swoim stanie zdrowia. Jakich? Dowiecie się już podczas treningu.

Istotną zaletą treningu jest indywidualne dopasowanie karty chipowej, która umożliwia zapis urządzeń siłowych i wydolnościowych, oraz odczyt historii treningów, aby podczas każdego następnego treningu urządzenie automatycznie ustawił się tak, jak za pierwszym razem.

To warto mocno podkreślić. Mówimy o treningu nastawionym na zdrowie. Stąd mogą z niego bez obaw korzystać osoby po wypadkach czy kontuzjach, w wieku dojrzałym i seniorskim, mocno ruchowo zaniedbane czy w ogóle nie ćwiczące.

Milon – krótko i efektywnie
Tomasz Marczak, menedżer i trener w 36 Milon Meduza&Spa mówi: Nasza oferta to kompleksowy i zoptymalizowany czasowo trening całego ciała. Szybkość, efektywność, łatwość i bezpieczeństwo to główne cechy systemu opartego o najnowszą technologię i lata doświadczenia fizjoterapeutycznego. Rekomendujemy 2-3 razy w tygodniu. Podkreślam: przez 36 minut ćwiczymy wszystkie kluczowe dla zdrowia i ogólnego rozwoju fizycznego partie mięśni. Jakby na to nie patrzeć – szybciej się nie da. Więc jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu, ćwicz z nami, a zaoszczędzony czas przeznacz na inne, równie ważne aktywności.

 

tel. 664 925 025

https://www.facebook.com/36-Milon-MeduzaSpa


IMG_3430
IMG_3431
Meduza_silownia_ekg-1
Meduza_silownia_ekg-2
Meduza_silownia_ekg-4
Meduza_silownia_ekg-5
Meduza_silownia_ekg-6
Meduza_silownia_ekg-7
ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA