×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Szykowany na 22 sierpnia Jarmark Solny ma być jedną z największych atrakcji w Kołobrzegu. - Organizowane miejsca zadedykujemy miejskim przedsiębiorcom – mówiła Anna Mieczkowska, prezydent miasta, podczas specjalnie zorganizowanej konferencji.

Przypominamy; w tym roku jarmark odbędzie się w samym centrum miasta. To 30 drewnianych domków, rozstawionych przy ulicach; Armii Krajowej, Narutowicza i Ratuszowej. Przez czas trwania wydarzenia, czyli od 22 sierpnia do 6 września, te miejsca będą zamknięte dla ruchu samochodowego.


Jak wyjaśniał podczas briefingu Tadeusz Kielar, dyr. RCK-u; cena za jednodniową dzierżawę domku wynosi 100 zł, za czas trwania całego jarmarku 1600 zł netto. Zapisy trwają od dzisiaj czyli od środy 28 lipca. Odbywają się przez internet; wystarczy napisać na adresy mailowe organizatorów czyli do przedstawicieli Międzynarodowych Targów Gdańskich: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tegoroczny Jarmark Solny ma zapewnić nie tylko możliwość zakupienia produktów regionalnych, ale również umożliwić relaks i odpoczynek; takie miejsca będzie można znaleźć na mapie wydarzenia. Organizatorzy zapewnili również, że będzie to miejsce całkowicie bezpieczne.


Więcej w naszym materiale video.


{youtube}qI8p4bciX5s{/yputube}

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA