×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już w najbliższa sobotę piłkarze Kotwicy rozegrają jedna z ważniejszych spotkań dopiero co rozpoczętej rundy jesiennej. 15 sierpnia podopieczni Petra Nemeca podejmą na własnym stadionie spadkowicza   z III liigi - zespół Elany Toruń. Fanatycy "Biało-niebieskich"mobilizacją się w swoich szeregach na to spotkanie i apelują do wszystkich sympatyków sportu o przybycie na mecz i do dopingowania swojej drużyny. Tego dnia będzie naprawdę gorąco zarówno na boisku jak i trybunach.

- Hej Bracie, KOTWICA Cię potrzebuje! Już w sobotę 15 sierpnia odbędzie się jeden z ważniejszych meczów kibicowskich w tej rundzie! Wiemy, że przez pandemię wszyscy stęskniliśmy się za meczami i wiemy, że Tobie też brakuje naszej ukochanej Kotwicy! Nieważne ile nie byłeś. Teraz jest ten czas by wrócić i dopingować z nami razem w sektorze B4! - czytamy w nadesłanym komunikacie od przedstawicieli Stowarzyszenia Miłośników Klubu Sportowego Kotwica


Spotkanie z toruńską Elaną zaplanowano 15 sierpnia o godz. 17.00. Przedsprzedaż biletów trwa od początku tygodnia. Wejściówki do nabycia będą są w piaątek  w biurze klubu w godz. od 10.00 do 15.00. W dni meczu kasy stadionu będą otwarte od godz.15.00.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA