×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Siema, tu iD centrum aktywności, lubimy nietypowe aktywności. Jeśli chcesz spróbować trenować inaczej, zapraszamy :) Pole dance, aerial hoop, acrostretch w parach, jump, joga z pewnością znajdziesz coś dla siebie! 
 
Jesteśmy w Kołobrzegu od ponad 5 lat. Przez ten czas mocno się rozwinęliśmy. Aktualnie prowadzimy zajęcia pole dance, aerial hoop, joga wheel, jogi, fitness na trampolinach, stretching, acrostretch, exotic pole.
Jeśli jesteś ciekawy co właściwie kryje się pod nazwami tych zajęć. Zostań z nami chwile dłużej i przeczytaj, jakie prowadzimy, aktualnie nabory do grup!
 
Jump fitness na trampolinach – to zajęcia, które poprawiają Twoją kondycję! Ćwiczymy z użyciem niewielkich trampolin. Spodziewaj się tempa od średniego do intensywnego. Możesz spalić milion kalorii i dobrze się bawić. Jeśli obawiasz się skakać od razu na głęboka wodę zacznij od jump easy w poniedziałki o 18:00, te zajęcia dedykowane są początkującym :) 
 
Pole dance—czyli ćwiczenia na rurce! Zajęcia prowadzimy w sportowym stylu. I zawsze rozpoczynamy od poziomu total beginner, czyli zupełnie od zera. Zanim zawiśniesz na drążku do góry nogami, to czeka Cię sporo wzmacniania  poznasz podstawowe figury i obroty dostosowane do poziomu grupy. 
W październiku zbieramy grupę na wtorki 19:00. 
 
Aerial hoop – nowość w naszym mieście! Są to ćwiczenia na podwieszanych kołach, coś jak trzepak, tylko okrągły :) Ćwiczymy tu zwisy, podciągnięcia, ale w ładnej artystycznej formie. Tu również zaczynamy totalnie od zera. 


W październiku zbieramy grupę na wtorki 20:00, a jeśli jesteś aktywny i wysportowany, możesz dołączyć do grupy w środy 19:05
 
Acrostretch – te zajęcia odbywają się w duetach! Możesz przyjść że swoją parą, lub znajdziemy Ci ją :) Na tych zajęciach będziemy tworzyć figury z ludzkich ciał! Przy okazji wzmacniając się i rozciągając. 
Lekcja próbna odbędzie się 6 października! 
Zapisz się i zobacz, że trening nie musi być nudny 
 
Yoga wheel – to zajęcia wzmacniają – rozciągające z małym przyrządem jakim jest koło joga, wheel. Pracujemy w spokojnym tempie, co nie znaczy, że się nie zmęczysz :) Ten trening, poprawi Twoje samopoczucie, zdrowie i sprawność! 
Zbieramy grupkę na środy 20:10
 
Joga dla początkujących—czyli totalny reset dla ciała i umysłu. Fantastyczne zajecia dla osób w każdym wieku, by zachować młodość, witalość, sprawność i dobrą sylwetkę
Zakochaj sie w jodze w piątki o 18:00
 
Pole exotic—tańczymy w obcasach! Poziom jest totalnie od zera, nie trzeba umieć w pole dance :) 
Podczas zajęć tworzymy sexy choreografie, nie mylić z wulgarnymi macankami! O nie! To przyzwoite tańce i najlepsze cardio na świecie! Dla dorosłych. 
Zbieramy grupę na wtorki 17:45   
 
 
Na wszystkie zajęcia obowiązują u nas zapisy. W grupach jest od 6 do 12 osób ( w zależności od rodzaju zajęć). Dlatego też dbając o Wasz komfort, należy wcześniej się do nas odezwać, aby otrzymać instrukcje rezerwacji miejsca :) 
 
Nasz cennik znajdziesz tutaj
Kontaktuj się z nami przez messengera na fb https://m.facebook.com/poledancekolobrzeg, lub sms 514510591
(od poniedziałku do piątku w g. 7-15)
 
Grupki ruszają po uzbieraniu pełnej grupy :) trwa to od tygodnia, do miesiąca 😊
Także śmiało! Zapraszamy Cię do naszego świata aktywności, która staje się pasją 😊
Znajdziesz u nas przyjazną atmosferę,  kameralne grupy i kawał serc instruktorskich, którzy naucza Cię wszystkiego od zera. 
 
Zajęcia odbywają się przy ulicy Złotej 16 w Kołobrzegu. 

1601108517790_acro stretch  (8 of 38)
IMG_8523
nabory wrzesień 2020 (3)
received_260494008526636
Sesja (51 of 197)
Sesja (137 of 197)
Sesja (196 of 197)
pot

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA