×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Sp. z o.o. informuje, że od 17.10.2020 r. (sobota) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, maksymalna ilość przewożonych osób w jednym autobusie wynosić będzie 30.

Dodatkowo informujemy, że od poniedziałku (19.10) Komunikacja Miejska nie będzie przyjmować interesantów!! 1. Wszelkie kwestie dotyczące Stref Płatnego Parkowania można zgłaszać pod numerami telefonów: 94 35 175 48 wew. 38 wew. 39, bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2.


W pozostałych kwestiach prosimy o kontakt telefoniczny pod ogólnym numerem Spółki 94 35 175 48. Informujemy, że wpłaty za nałożone opłaty dodatkowe można dokonywać przelewem elektronicznym, bądź też w Punktach Obsługi Klienta przy ul. Grochowskiej i ul. Jagiellońskiej. Przypominamy, że abonamenty obowiązujące w Strefach Płatnego Parkowania można zakupić on-line, poprzez sklep internetowy na stronie www.km.kolobrzeg.pl Po raz kolejny zachęcamy również Państwa do złożenia wniosku dotyczącego Kołobrzeskiej Karty Miejskiej (bilet elektroniczny).

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA