×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W niedzielę 25 października o godz. 11.00 na deskach RCK zaprezentowany zostanie spektakl „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska. Regionalne Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci na to wydarzenie.

Historie pięciu niedopasowanych skarpetek, które poszukują własnej drogi… I – mając dosyć nudnego życia na stopie – postanawiają same odnaleźć swoje przeznaczenie. Odwracają swoje życie do góry nogami. Wybierając nieznane, wyruszają w podróż, tak aby móc jak w piosence Franka Sinatry, iść własną drogą. „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” – to spektakl oparty na bestselerowej książce Justyny Bednarek zatytułowanej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Historia zagubionych pojedynczych skarpetek robiących kariery w początkowo nieprzyjaznym świecie zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą „Przecinek i Kropka” w 2015 roku.

„Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” na podst. książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”
Spektakl dla dzieci od lat 3.
Bilety  w cenie 12 zł (normalne i  10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) są już  do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA