×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Parlamentarzyści rozpoczęli akcją pomocy prawnej osobom poszkodowanym podczas interwencji służb na protestach. W akcji bierze udział Poseł Marek Hok, który wraz z pracownikami Biura Poselskiego udzieli wszelkiej możliwej pomocy protestującym.

 

Dzisiaj w całym kraju organizowane są protesty przeciw orzeczeniu pseudo Trybunału Konstytucyjnego. Jeżeli zajdzie potrzeba pomocy prawnej albo jakiejkolwiek innej - proszę o kontakt. Moje Biura Poselskie są dla Was otwarte. - mówi Marek Hok

 

 

Komentarze  
+37 #1 Tomisław Apoloniusz Bachleda Curuś Farrell 2020-10-28 22:31
Z całym szacunkiem, ale co kryje się za określeniem "pomoc osobom poszkodowanym podczas interwencji służb na protestach"? - Po co takie polaryzowanie obywateli do Policji Panie pośle?

Bardziej kołobrzeżanom przydałaby się Pana wiedza medyczna, bo dostać się do lekarza POZ graniczy z cudem. A "pomoc prawną" niech Pan zostawi adwokatom i radcom prawnym.
+9 #2 czika26 2020-10-31 06:13
Z posłem umawiam sie od 3 lat i za każdym razem ustala nowe terminy . jutro -jutro potem -potem . Na autobusy wydałem sporo kasy nawet nie poinformuje telefonicznie że spotkania nie będzie !!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA