×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W tym roku z racji obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 kolejna edycja Wigilii dla Samotnych nie odbędzie się jak zawsze w kompleksie Milenium.
Członkowie fundacji i wspierający ją wolontariusze szóstą edycję akcji zorganizują w formule "na wynos". Paczki zawierające tradycyjne, wigilijne potrawy zostaną dowiezione osobom samotnym, starszym i potrzebującym bezpośrednio do ich domów, 24 grudnia.

Do rozdysponowania jest aż 400 paczek w których znajdą się m.in. pierogi z kapustą i grzybami, ryba po grecku, śledź w oleju, ryba z pieczarkami, śledź pod pierzynką, sałatka jarzynowa, barszcz czerwony - torebka, chleb, ciasto, owoce, słodycze) oraz specjalnie na tą okazję przygotowanymi życzeniami przez Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Fundację Wolne Miejsce. Właśnie ruszyły zapisy na wigilijne paczki.

Osoby zainteresowane ich otrzymaniem mogą zgłaszać się bezpośrednio do koordynatora Fundacji Wolne Miejsce w Kołobrzegu (kontakt: Kamil Barwinek - tel. 782 168 237, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA