×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
13 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów. W Kołobrzegu przyniesie on sporo nowych i lepszych zmian.Najważniejsza informacja, zostaje pociąg pendolino do Krakowa Głównego i kursuje codziennie - "kołobrzeskie" pendolino będzie najszybszym pociągiem pomiędzy Gdańskiem i Warszawą, dzięki usunięciu postojów w Tczewie, Malborku i Iławie, oraz wprowadzeniu na sporym odcinku trasy od Gdańska do Warszawy prędkości wyższych niż 160 km/h (od 180 do 200 km/h).

Kołobrzeg zyska dwa weekendowe połączenia: jedno z Wrocławiem, drugie z Przemyślem obecnie mamy taki jeden pociąg IC "Parsęta" do Łodzi Fabrycznej. Od 13 grudnia pociąg TLK "Lubomirski" do Przemyśla przez Gdynię, Warszawę, Kraków i Rzeszów (przyjazd do Kołobrzegu w piątki, odjazd z Kołobrzegu w soboty), oraz pociąg IC "Bosman" do Wrocławia Głównego przez Białogard, Szczecinek, Poznań i Leszno (przyjazd do Kołobrzegu w soboty, powrót do Wrocławia w niedzielę).

Zacznie też kursowanie nowy pociąg TLK "Zamoyski" do Hrubieszowa przez: Piłę, Bydgoszcz, Toruń, Kutno, Warszawę, Lublin i Zamość (pociąg będzie kursował z Kołobrzegu codziennie)
Pociąg IC "Malczewski", który obecnie jeździ do Przemyśla, od grudnia będzie kursował do Krakowa.

Przewozy Regionalne także wprowadziły szereg zmian i od grudnia w dzień powszedni uruchomią 3 pociągi regio do Poznania, plus jeden dodatkowo w soboty i niedzielę. Jeden z nich będzie kursował przez Ustronie Morskie, Koszalin i Białogard, pozostałe "prostą' trasą przez Białogard.

Wszystkie szczegóły na załączonych plakatach 

ODJAZDY

PRZYJAZDYZiemowit Czerski

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA