×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Regionalne Centrum Kultury zaprasza na kolejny z cyklu online Poranek Młodego Widza. Tym razem w najbliższą niedzielę najmłodszym mieszkańcom na kanale Youtube zaprezentuje się „Skrzydlaty Odlot” w wykonaniu Teatru Kultureska.

„Skrzydlaty Odlot” to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen dobrego humoru i treści edukacyjnych. Poprzez dobrą zabawę dzieci mają szansę pogłębić swoją świadomość ekologiczną. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza. Przedstawienie uświadamia dzieciom główne przyczyny powstawania smogu, a także jego szkodliwość dla naszego zdrowia. Ma za zadanie wskazać najmłodszym sposoby walki o to, żeby powietrze, którym oddychamy, było czyste. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji oraz będą zapraszane do występów.


Spektakl będzie dostępny 29 listopada w godz. 11.00 – 16.00 dla wszystkich  widzów na: kanale youtube.pl/RCK oraz na stronie www.rck.kolobrzeg.eu  i na facebooku RCK.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA