×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W te święta nie wypijemy grzańca ani nie kupimy świątecznych ozdób na placu ratuszowym. Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy został odwołany.
Jednak nic straconego. Za sprawą jarmarkikolobrzeg.pl to wydarzenie, jak w wielu innych miastach Polski, zostanie przeniesione do świata wirtualnego. Pomysłodawcy projektu I Kołobrzeskiego Internetowego Jarmarku Bożonarodzeniowego, Agnieszka Sawicz i Adam Walijewski chcą aby do sieci przenieśli się lokalni producenci oraz restauratorzy, którzy online będą sprzedawać swoje smakołyki, prezenty, dekoracje, czy rękodzieło.

- Zachęcamy przedsiębiorców, restauratorów i wszystkich kołobrzeżan do wzięcia udziału w wydarzeniu w wersji online. Każdy może przedstawić swoją ofertę! Masz fanpage na facebooku, stronę internetową, prowadzisz produkcję pierogów na zamówienie, sprzedajesz choinki lub wieńce? Ten jarmark jest właśnie dla Was! - czytamy na stronie pomysłodawców wydarzenia. Aby oferta osoby zainteresowanej udziałem w I Kołobrzeskim Internetowym Jarmarku Bożonarodzeniowym była widoczna dla wszystkich użytkowników portalu facebook wystarczy dodać lub opublikować post w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/818860878969512/. Wtedy dany wystawca będzie widoczny w dyskusji wydarzenia. Jarmark oficjalnie w sieci rozpocznie się 1 grudnia.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA