×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
"Unijna Mądrość" to sztuka, której premiera miała miejsce 4 sierpnia 2015 roku, w klubie Anima we Wrocławiu. Teraz okazję będzie ją miała obejrzeć kołobrzeska publiczność. Spektakl w reżyserii Stanisława Melskiego zaplanowano 6 marca w sali widowiskowej RCK.

Jak zapowiadają organizatorzy to będzie dobra sztuka z doborową obsadą. "Unijna mądrość" to komedia osadzona w dzisiejszych realiach. Unijne przepisy wplecione w życie pary małżonków, zajmujących się produkcją regionalnych wędlin i innych produktów. Przeciwwagą do żony jest wesoła sąsiadeczka, grana właśnie przez Renatę Pałys. Męża zagrał Stanisław Melski, który także wyreżyserował sztukę. W żonę głównego bohatera wcieliła się rozśpiewana Dorota Matarelli. Spektakl zmierza do punktu kulminacyjnego, kiedy mąż rozpoczyna karierę polityczną i startuje na europosła. A suma sumarum wszystko okazuje się snem męża.

Początek spektaklu o godz.18.00. Bilety w cenie 25 i 30 zł do nabycia są w kasie RCK-u przy ul. Solnej.
Komentarze  
+2 #1 Azof 2016-03-03 11:50
Paździochowa gra, ale bez Mariana to lipa :o
Cytować
+2 #2 łe tam 2016-03-03 12:32
czemu tak drogo ?nie pójde-nie lubie unii ;-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl