×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
31 stycznia, po raz 29. kołobrzeski sztab zagra razem z Fundacją WOŚP. Ze względu na trwająca pandemię po raz pierwszy w blisko 30 letniej historii orkiestry, została uruchomiona eSkarbonka, czyli miejsce gdzie będzie można dokonywać wpłat online na rzecz 29. Finału WOŚP.

To pomysł skierowany do osób pozostających na kwarantannie oraz seniorów, którzy chcieliby wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry. Jak informują koordynatorzy kołobrzeskiego sztabu, eSkarbonka będzie także rozwiązaniem dla tych osób, które z różnych przyczyn nie będą mogły kwestować, jako wolontariusze, w dniu 31 stycznia. Wpłat będzie można dokonywać do samego finału WOŚP.


- Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na eSkarbonce sztabu WOŚP Kołobrzeg! Indywidualny link eSkarbonki (który znajduje się poniżej) można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, smsem, messengerem, whatsappem, umieścić na stronie lub na prowadzonym blogu. eSkarbonka sztabu WOŚP Kołobrzeg (#4225): https://eskarbonka.wosp.org.pl/qqp9lh  - informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu WOŚP

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA